O NAS

Firma RAW-WEST powstała we wrześniu 2011 w Zielonej Górze. Jesteśmy młodą i dynamicznie rozwijającą się firmą działającą na terenie całego kraju. Naszym celem jest sukcesywne wspieranie naszych klientów, poprzez sprzedaż najwyższej jakości produktów i poszerzenie asortymentu wobec potrzeb klienta. Posiadamy już duże grono zadowolonych klientów hurtowych jak i detalicznych. Naszą ofertę kierujemy do szkół, placówek oświatowych, biur jak również do klientów indywidualnych. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju współpracę. Zapraszamy do korzystania z oferty naszej firmy.

Jesteśmy producentem ramek aluminiowych, ramek drewnianych, antyram, tablic korkowych itp.. Dzięki tym produktom możecie Państwo w łatwy sposób wyeksponować zdjęcia, plakaty, materiały dydaktyczne.

Tablice korkowe posłużą za „tablicę pamięci” dla wszelkich ważnych notatek, numerów telefonów czy aktualnych zadań do wykonania. Ramki drewniane i ramki aluminiowe wyeksponują zdjęcia w domu i firmie. Ramki drewniane idealnie nadadzą się do klasycznego wnętrza, w którym pasować będzie ciepło drewna. Ramki aluminiowe natomiast lepiej zaprezentują się we wnętrzu nowoczesnym, wymagającym chłodnych aluminiowych akcentów. Wiecznie żywe antyramy mogą posłużyć do oprawienia plakatów, certyfikatów czy materiałów szkoleniowych, co zapobiegnie ich uszkodzeniu a jednocześnie nada im wspaniałą formę prezentacji.

Zdajemy sobie sprawę z różnych potrzeb naszych klientów, dlatego produkty takie jak antyramy czy ramki aluminiowe – oprócz standardowych rozmiarów z naszej oferty – wykonujemy na wymiar. Daje to Państwu pewność, że nasz produkt idealnie wpisze się w Państwa potrzeby.

Zajmujemy się również wspomaganiem szkół i innych placówek dydaktycznych poprzez wyposażanie ich w niezbędne tablice. W naszej ofercie znajdują się nie tylko klasyczne zielone tablice szkolne ale również nowoczesne białe tablice magnetyczne. Nie brakuje również akcesoriów niezbędnych do pełnego wykorzystania możliwości tych produktów.

Aby jeszcze bardziej zachęcić Państwa do skorzystania z naszej oferty musimy wspomnieć, iż posiadamy własną lakiernię proszkową dzięki której możemy Państwu zaproponować szeroką gamę kolorystyczną naszych produktów.

Zapraszamy do zakupów i współpracy!

BIURO I MAGAZYN
ul. Krośnieńska 12
65-625 Zielona Góra
tel. 606-525-182
e-mail: kontakt@rawwest.pl